V Niedziela zwykła - 05.02.2017 r.

1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Składka na Seminarium i cele diecezjalne. Intencja na luty: „Módlmy się za chorych, cierpiących, skrzywdzonych, aby znaleźli właściwą pomoc materialna i duchową”. Dzisiaj poświęcenie chleba i soli w dzień św. Agaty, na każdej Mszy Świętej.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Krzysztofa – P. Zygmunt Czarnota
    11.15 różę Św. Dominika – P. Stanisław Chmiel
  3. W tym tygodniu rozpoczynamy kontynuację katechez przed przyjęciem sakramentu bierzmowania. We wtorek grupa chłopców, w środę dziewczyn. Rozpoczęcie godz. 16.00.
  4. W sobotę wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Światowy Dzień Chorych. Msze Święte o godz. 6.30, 9.15 i 17.00. Bardzo prosimy, aby umożliwić chorym obecność na Mszy Świętej o godz. 9.15, po Mszy Świętej – nabożeństwo Lourdes. W czasie Mszy będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych. Okazja do spowiedzi przed Eucharystią.
  5. W sobotę po Mszy Świętej wieczornej rozpoczniemy kurs przedmałżeński, na który zapraszamy młodzież ze szkół średnich i starszą.
  6. W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00
  7. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 217 „a”– 226  za posprzątanie kościoła, ofiarowane kwiaty, złożoną ofiarę na sanktuarium. Młodzieży
    i Panom za rozebranie szopki i choinek W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 226 „a” -233.
  8. W przyszłą niedzielę Rada Sołecka Chmielnika będzie zbierać ofiary do puszek jako pomoc dla Fabiana Ciura, chorego na nowotwór. Zachęcamy do ofiarności.
  9. Caritas Diecezji rzeszowskiej zwraca się z prośbą, aby 1 procent z podatku przekazać na dzieła charytatywne Kościoła. Caritas wspiera skomplikowane operacje, pomaga w rehabilitacji, zakupie sprzętu, prowadzi 14 specjalistycznych placówek, udziela pomocy poszkodowanym. Ulotki są na stoliku pod chórem.