V Niedziela Wielkanocna - 14.05.2017 r.

1. Dziś kolejny dzień naszego odpustu parafialnego – Msze Święte jak w każdą niedzielę.
  2. „Bóg zapłać” ks. infułatowi Stanisławowi Macowi za przewodniczenie uroczystej Eucharystii, dziękujemy także wszystkim parafianom za włączenie się czynne w przeżywanie odpustu i procesji eucharystycznej.
  3. „Bóg zapłać” wszystkim parafianom za czynne włączenie się w przeżywanie odpustu i procesji eucharystycznej oraz godne przyjęcie Księży Biskupów. Szczególnie dziękujemy Służbie Liturgicznej, Straży Matki Bożej, orkiestrze,  Paniom w strojach ludowych, Caritasowi, Akcji Katolickiej, młodzieży z KSM-u, scholii, rodzicom dzieci z rocznicy oraz Panom Kościelnemu i Organiście.
  4. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych w dni powszednie w tym tygodniu po Mszy Świętej o godz. 18.00 (wracamy do tradycyjnej godziny), a w niedzielę o 15.30.
  5. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
      9.15 różę Św. Faustyny – P. Władysława Sitarz
    11.15 różę MB Różańcowej – P. Bronisława Szyszka
  6. W poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  7. We wtorek uroczystość Św. Andrzeja Boboli kapłana i męczennika, patrona Polski. Na Mszy św. o godz. 18.00 ks. Biskup Kazimierz Górny udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży oraz młodzież z parafii Błędowa, Wola Rafałowska i Zabratówka. Składka z tej Mszy przeznaczona jest na Diecezjalny Fundusz Młodzieży.
  8. W czwartek próba dla dzieci przygotowujących się do Pierwszego pełnego uczestnictwa we Mszy Świętej o godz. 16.30. Po Mszy Świętej wieczornej
    i majówce spotkanie z rodzicami.
  9. Przygotowując się do XX-lecia koronacji, podjęliśmy adorację przez 9 kolejnych miesięcy. W duchu dziękczynienia chcemy trwać przed Najświętszym Sakramentem w każdy piątek, godzinę przed Mszą Świętą wieczorną. Zapraszamy na taką modlitwę w ciszy.
  10. W piątek nowenna do Świętych Patronów diecezji.
  11. W sobotę rocznica konsekracji naszego ordynariusza – Ks. Bp. Jan Wątroby – modlimy się w Jego intencji.
  12. Spotkanie Akcji Katolickiej i Caritasu odbędzie się w przyszłym tygodniu.
  13. W przyszłą niedzielę chrzty na Mszy Świętej o godz. 11.15. Zapisy i katecheza w piątek po Mszy Św. wieczornej.
  14. W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00. Składka inwestycyjna na organy do kaplicy cmentarnej.
  15. Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika od nr 347 „c” – 351 za posprzątanie kościoła, placu i złożoną ofiarę na sanktuarium. W poniedziałek prosimy rodziców kandydatów do bierzmowania, a w sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 352 – 357.