Św. Szczepana - 26.12.2017 r.

1.    Dziś Św. Szczepana, diakona — pierwszego męczennika. który przypomina, że prawda o Zbawicielu warta jest największej ludzkiej ofiary. Msze Święte do południa — jak w każdą niedzielę. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 16.00. Składka na Instytut Jana Pawła II. Na Mszy o godz. 9.15 obrzęd poświęcania owsa.

2.    Życzenia do naszej parafii przysłali Księżą Biskupi, Seminarium Duchowne, S. Prowincjalna Felicjanek, Senatorowie, Posłowie, Wójt Gminy, władze samorządowe oraz inne instytucje z terenu Gminy.

3.    „Bóg zapłać” wszystkim pracującym przy wykonaniu tegorocznej szopki. Dziękujemy za darowane choinki P. Adamowi Budak, a młodzieży z KSM-u i LSO, za ich udekorowanie i wykonanie szopki.

4.    W tym tygodniu wizyta duszpasterska od godz. 8.30 do 21.00:
Środa (27.12)
Jarząbki od lasu w stronę Błędowej Tyczyńskiej
Jeden ksiądz - jedna stronę
Drugi ksiądz - drugą stroną do krzyża koło Szkoły Podst. Nr 3
Trzeci ksiądz – Kozia Góra, od rdz. Zawiłów, Rusinków i Ostrowskich

Czwartek (28.12)
Jeden Ksiądz - Kielnarowa od Czarników w stronę kościoła do Leniartów, Siwców, Majewskich. Od P. Stanisława Dziury, Ziajów do Zaborowskich oraz domy przy drodze od Kaplitów do sklepu
Drugi Ksiądz - Kielnarowa od Dziurów, Dominów, Malaków do granicy z Matysówką i powrót wzdłuż drogi w Chmielniku w stronę kościoła do rdz. Kużniar
Trzeci Ksiądz - Niedybrze od Chmielów do Rusinków, potem Donatka i od  Dziurów do drogi na Rzeszów i do P. Sieczkosia, następnie do Oczosiów i Muriasów

Piątek (29.12)
Jeden Ksiądz - Zaganianka od P.Motowidło, Kozickich w stronę kościoła do P. Leśniak
Drugi Ksiądz - Kielnarowa za rzeką od Płodniów, Welców w stronę kościoła do Pietrasów, Zawodzie do Dzierżaka
Trzeci Ksiądz -  Ukraina od Szczepańskich, domy za lasem, Debrze, Grabówka

Sobota (30.12)
Jeden Ksiądz - domy nad szkołą SP 3 od P. Pyziaków, do Nurcków, następnie Zawodziem od rdz. Niziołów do Janików
Drugi Ksiądz - Czarna, Chmielnik w stronę Rozlewni do rdz. Ruszel
Trzeci Ksiądz - Średnica od rdz. Balawender, potem domy wzdłuż drogi od Bazanów, Kotarbów do P. Majchrowskich, Szela, Gibała, następnie Pańskie do P. Oborskiej.

5.    Staramy się w czasie wizyty duszpasterskiej odwiedzić w pierwszej kolejności jak najdalsze osiedla, aby trudne odcinku przejść za dnia. Trasy wzdłuż oświetlonej drogi, zostawiamy na końcu kolędy.

6.    „Kolędnicy misyjni”, którzy odwiedzą Państwa domy — jutro i pojutrze, będą zbierać w tym roku — na dzieci w Syrii i Libanie. Odwiedzą Chmielnik koło kościoła i Gminy, Lisi Kąt i Pańskie. Dziękujemy za życzliwe ich przyjęcie.