IV Niedziela zwykła - 29.01.2017 r.

1. Dzisiaj po Mszy Świętej popołudniowej, czyli około godz. 17.00; koncert kolęd w wykonaniu Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej, Chórów dziecięcych ze Stalowej Woli oraz innych zespołów. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. Nieszpory kapłańskie o godz. 15.30.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Bartłomieja – P. Józef Ziaja
    11.15 różę Św. Józefa S. Pelczar – P. Jan Jaworski
  3. Trwając w nowennie  miesięcy, przed 100-leciem objawień fatimskich i 20 – tą rocznicą koronacji, zapraszamy w środę na adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej do 21.00. Rozpoczniemy ją różańcem, a zakończymy Apelem Jasnogórskim.

4. We czwartek – 2 lutego — święto Ofiarowania Pańskiego zwane w polskiej tradycji Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte o godz. 7.15,  9.15 i wieczorem o godz. 17.00. Po Mszy Świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu – „Godzina Święta”.
    Poświęcenie gromnic na wszystkich Mszach Świętych, prosimy przynieść świece.
    Jest to dzień modlitw i intencji osób konsekrowanych (tj. sióstr i braci zakonnych). Modlimy się w intencji Zakonników i Zakonnic, szczególnie za pochodzących z naszej parafii oraz Siostry Felicjanki tutaj pracujące.
    Składka przeznaczona na klasztory kontemplacyjne w diecezji.

5. W I-y piątek miesiąca, rano odwiedzimy chorych. Spowiedź od 16.00. Po Mszy Świętej nabożeństwo pierwszopiątkowe, a po nim zmiana biletów straży honorowej NSPJ.

6. W piątek poświęcenie jabłek, z okazji Św. Błażeja, patrona chorób gardła, na każdej Mszy Świętej.

7. Serdecznie zapraszamy na nowennę ku czci Matki Bożej Łaskawej w sobotę o godz. 17.00, szczególnie rodziny oczekujące potomstwa oraz pragnące posiadać dzieci. Zachęcamy do udziału we Mszy Świętej i Komunii wynagradzającej w I-y piątek i w I-ą sobotę miesiąca.

8. W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic różańcowych. Składka na cele diecezjalne.

9. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 203– 217  za posprzątanie kościoła, odśnieżenie placu, złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę, od godz. 14.00 prosimy rodziny z Chmielnika z nr 217 „a” - 226.