III Niedziela zwykła - 22.01.2017 r.

1. Przeżywamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który zakończymy w środę – w dzień nawrócenia Św. Pawła.Dzisiaj nowenna do Św. Jana Pawła II na nieszporach. Ucałowanie relikwii po Mszy Świętej o godz. 9.15.

2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
    9.15 różę Św. Michała Arch. – P. Tadeusz Majewski
    11.15 różę Św. Kazimierza – P. Władysław Cwynar

3. Jutro nowenna do Św. O. Pio, po Mszy porannej.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej popołudniowej, czyli około godz. 17.00; koncert kolęd w wykonaniu Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej, Chóru dziecięcego ze Stalowej Woli oraz innych zespołów. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

5. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 193 „a”– 202za posprzątanie kościoła, odśnieżenie placu, złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 203 - 217.

6. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Józefy Ciura. Modlimy się o jej zbawienie. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…