III Niedziela Wielkiego Postu - 19.03.2017 r.

1. Dzisiejsza składka inwestycyjna, na organy do kaplicy cmentarnej.
  2. Dzisiaj dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00. O godz. 15.30 Gorzkie Żale, adoracja krzyża dla młodzieży, a w przyszłą niedzielę dla dzieci. Na Mszy Świętej wieczornej kandydaci do bierzmowania otrzymają krzyże.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę MB Wniebowziętej – P. Maria Pietras
    11.15 różę Św. O. Pio – P. Magdalena Domagalska
  4. Jutro liturgiczna Uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, przeniesiona z niedzieli. Odpust w Siedliskach. Suma o godz. 11.00.
  5. Spotkanie Akcji Katolickiej i Caritasu we wtorek po Mszy Świętej wieczornej.
  6. Nowenna do Św. Jana Pawła II w środę po Mszy Świętej wieczornej i ucałowanie relikwii, a nowenna do Św. O. Pio w czwartek, po Mszy Świętej porannej.
  7. W piątek Droga Krzyżowa po Mszach Świętych – rano i wieczorem.
  8. Wieczór modlitewny odbędzie się w sobotę, po Mszy Świętej wieczornej. Poprzez wspólne śpiewanie i modlitwę będziemy uwielbiać Boga. Prowadzić będzie zespół muzyczny ks. Ryszarda. Zapraszamy młodzież i starszych.
  9. Na stoliku pod chórem zostały wyłożone deklaracje Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zachęcamy do włączenia się w to piękne dzieło. Odebranie przyrzeczeń w uroczystość Zwiastowania na Mszy porannej i wieczornej.
  10. Przyszła niedziela nosi nazwę „Laetare”, czyli niedzieli radości.
  11. „Bóg zapłać” za ofiary na nowennę do Św. Józefa parafianom: z Chmielnika koło Gminy, z Pańskiego, z Obszarów Kielnarowskich, Średnicy oraz indywidualnym ofiarodawcom.
  12. Od przyszłej niedzieli Caritas rozprowadza baranki, po 4,00 zł. Poprzez ten zakup wspieramy ubogich.
  13. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 282– 286 „a”  za posprzątanie kościoła, placu i złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę  prosimy rodziny z Chmielnika z nr 286 „b”- 295.
  14. Przygotowujemy się do jubileuszu 25-lecia naszej diecezji, który rozpocznie się 25 marca uroczystą Msza Święta w rzeszowskiej farze
    o godz. 16.00. Później spotkanie w Filharmonii o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.
  15. Z okazji Św. Józefa wszystkim solenizantom dnia dzisiejszego i całego tygodnia; składamy serdeczne życzenia — błogosławieństwa Bożego, zdrowia i potrzebnych łask w drodze do zbawienia. Zapewniając o modlitwie przed tronem Matki Łaskawej. Szczęść Boże.