II Niedziela zwykła - 15.01.2017 r.

1. Dzisiejsza składka inwestycyjna, na organy do kaplicy na cmentarzu.

2. Zakończyła się wizyta duszpasterska — kolęda w naszej parafii. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim parafianom za godne i miłe przyjęcie, za przysłowiową polską gościnność oraz za składane z tej okazji ofiary.

3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
    9.15 różę Św. Jana Bosko – P. Anna Kąkol
    11.15 różę Św. Moniki – P. Emilia Murias

4. Od środy rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych ważnych aspektach naszego chrześcijańskiego życia, jakim jest wzajemna solidarność i jedność.

5. W czwartek Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, głównego patrona diecezji. W naszej Katedrze zostanie odprawiona o godz. 18.00 uroczysta Msza św., której przewodniczył będzie ks. Jan Wątroba.

6. W czasie ferii, Msze Święte tylko rano, z wyjątkiem soboty, gdzie będzie także i wieczorem Kancelaria czynna środa — piątek, po Mszy porannej; poniedziałek i wtorek od godz. 17.00.

7. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 181– 193za posprzątanie kościoła, odśnieżenie placu, złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 193 „a” - 202.

8. W najbliższą sobotę – Dzień Babci, a w niedzielę Dzień Dziadka. Pamiętajmy w modlitwie o nich, także i za tych którzy odeszli. Tak wiele im zawdzięczamy. Niech naszym podziękowaniem będzie wspólna modlitwa.

9. Nowenna do Św. Jana Pawła II w przyszłą niedzielę na nieszporach. Ucałowanie relikwii po Mszy Świętej o godz. 9.15.