II Niedziela Wielkiego Postu - 12.03.2017 r.

1. Dzisiejsza składka na ogrzewanie za sezon zimowy. Trwamy w nowennie do Św. Józefa.

2. Dziś w drugą niedzielę Wielkiego Postu, zwaną też „Niedzielą — Ad Gentes”, obchodzony jest Dzień Modlitwy i Solidarności z Misjonarzami. Ministranci zbierają ofiary do puszek jako pomoc dla polskich misjonarzy.

3. Dzisiaj o godz. 15.30 Gorzkie Żale, adoracja krzyża dla ojców i mężczyzn, a w przyszłą niedzielę dla młodzieży. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej, po Gorzkich Żalach, kandydaci do bierzmowania otrzymają krzyże.

4. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
    9.15 różę NSPJ – P. Anna Szydełko
    11.15 różę Wszystkich Świętych – P. Stanisława Tereszkiewicz

5. W poniedziałek 4-ta rocznica wyboru papieża Franciszka. Módlmy się w Jego intencji.

6. Spotkanie koła Przyjaciół Radia Maryja i Via, we wtorek po Mszy wieczornej

7. W przyszłą niedzielę chrzty. Zapisy i katecheza przedchrzcielna we czwartek po Mszy Świętej wieczornej.

8. W piątek Droga Krzyżowa po Mszach Świętych – rano i wieczorem. Na Mszy wieczornej kandydaci do bierzmowania odnowią swoje przyrzeczenia chrzcielne.

9. W przyszła niedzielę składka inwestycyjna, na organy do kaplicy cmentarnej. Będzie dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz.13.00.

10. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 277– 281 „a”za posprzątanie kościoła, placu i złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotęprosimy rodziny z Chmielnika z nr 282-286 „a”.

11. Dziękujemy serdecznie P. Franciszkowi Szela za ofiarowane miotły do sanktuarium.

12. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Alicji Czarnota. Polećmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu — Wieczne odpoczywanie….