Chrystusa Króla - 26.11.2017 r.

1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która zamyka rok liturgiczny.  Po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i powtórzenie aktu przyjęcia Chrystusa za Pana i Króla.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Bł. Jerzego Popiełuszki – P. Stanisław Tereszkiewicz
    11.15 różę Św. Franciszka – P. Józef Kwiatkowski
  3. We czwartek Św. Andrzeja Apostoła.
  4. W I-y piątek po Mszy porannej odwiedzimy chorych. Adoracja w ciszy od godz. 16.00, w tym czasie okazja do spowiedzi. O godz. 17.00 nabożeństwo pierwszopiątkowe i Msza Święta, podczas której kandydaci do bierzmowania otrzymają medaliki. Po Eucharystii, zmiana „bilecików” Straży Honorowej NSPJ.

5.  W sobotę po Mszy Świętej o godz. 17.00 – nowenna do MB Łaskawej. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa, szczególnie rodziny spodziewające się dziecka jak i małżeństwa, pragnące posiadać potomstwo.

6. W przyszłą niedzielę składka na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne. Zmiana tajemnic różańcowych W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania. Rozpoczniemy nowy rok liturgiczny i duszpasterski pod hasłem „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”.

7. W przyszłą niedzielę zamiast adoracji, swoim doświadczeniem wiary będą się dzielić członkowie Domowego Kościoła i zapraszać na rekolekcje dla rodzin, które odbędą się w naszym domu rekolekcyjnym w dniach 8-10.12.

8. Seminarium Duchownego prosi, aby zamiast tradycyjnej zbiórki płodów rolnych wesprzeć ich ofiara pieniężną. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na ten cel.

9. „Bóg zapłać” rodzinom z Kielnarowej z nr 150 „b”- 158 „a”za posprzątanie kościoła, placu, złożoną ofiarę na sanktuarium i ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z Kielnarowej z nr 159 – 168.

10. W zakrystii można nabyć książkę „Księga Łaska w sanktuarium..” oraz kalendarze misyjne w cenie 5 zł.

11. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Jana Lamparta. Módlmy się o zbawienie jego duszy. Wieczyny odpoczynek…