XXXII Niedziela zwykła - 06.11.2016 r.

1. Dzisiaj o godz. 9.15 Msza Święta pod przewodnictwem JE Ks. Bpa Jana Wątroby z intronizacją relikwii Jana Pawła II.

2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
    9.15 różę Św. Andrzeja Boboli – P. Janina Zawiło
    11.15 różę Narodzenia NMB – P. Stanisława Oczoś

3. We wtorek, po Mszy Świętej wieczornej, spotkanie koła przyjaciół radia Maryja i radia Via.

4. W środę rocznica poświęcenia bazyliki lateranejskiej w Rzymie — modlimy się za Kościół i papieża.

5. W piątek rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Zapraszamy na uroczystą Mszę Święta o godz. 17.00. Episkopat polski udzielił na ten dzień dyspensy od pokarmów mięsnych. Przypominamy o wywieszeniu flag narodowych Tego dnia rozpoczniemy nowennę przed przyjęciem Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Akt ten złożymy podczas każdej Mszy Świętej w Uroczystość Chrystusa Króla.

6. W sobotę po Mszy Świętej o godz. 17.00 – nowenna do MB Łaskawej. Serdecznie zapraszamy.

7. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać VIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku w naszych modlitwach będziemy prosić
    o pokój dla Iraku. Przez ostatnie lata wojen liczba chrześcijan zmniejszyła się o 1,4 mln osób Po Mszy będą zbierane ofiary do puszek, na pomoc tamtejszym chrześcijanom. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz.13.00.

8. Dyrekcja, nauczyciela i uczniowie Społecznego Gimnazjum Doliny Strugu zapraszają w przyszłą niedzielę na akademię patriotyczną o godz.17.15 na auli
    w budynku szkoły.

9. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 94– 102 za posprzątanie kościoła, placu, złożoną ofiarę na sanktuarium i ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 103 – 112.

10. Parafia bł. ks. Władysława Findysza w Rzeszowie dziękuje ze ofiary z ubiegłej niedzieli na budowę kościoła — „Bóg zapłać”.

11. Są wolne miejsca na pielgrzymkę do Łagiewnik, na historyczny akt przyjęcia Jezusa za Króla i Pana. Zapisy w zakrystii.

12. W przyszłą niedzielę, w ramach przygotowań do aktu poświęcenia, w Rzeszowie „procesja światła”. Rozpoczęcie o godz. 15.00 pod krzyżem na placu Śreniawitów. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły na plakatach.