XXI Niedziela zwykła - 21.08.2016 r.

1. Dzisiejsza składka inwestycyjna na cele parafialne – budowę kaplicy na cmentarzu.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Barbary – P. Krystyny Dzierżak
    11.15 różę MB Częstochowskiej – P. Marty Lampart
  3. W tym tygodniu Msze Święte będą rano i wieczorem. Tylko w poniedziałek wyłącznie rano.
  4. Jutro po Mszy porannej nowenna do Św. Jana Pawła  II, a we wtorek do Św. O.Pio.
  5. Spowiedź przed odpustem, we wtorek od godz. 17.00. O godz. 18.00 Msza Święta za zmarłych z kazaniem w sanktuarium i procesja na cmentarz. Bardzo prosimy uporządkować groby na cmentarzu, zadbać o groby zapomniane.
  6. W środę odpust ku czci Św. Bartłomieja, patrona naszego kościoła parafialnego. Msze Święte o godz. 7.15, 11.00 i 18.00. Na Sumę o godz. 11.00, której przewodniczyć będzie ks. Adam Kaczor, proboszcz z Jawornika zapraszamy: Straż Matki Bożej, Panie do niesienia obrazów, mężczyzn do chorągwi, ministrantów, scholę, dzieci do sypania kwiatów, dzieci z Komunii w albach, orkiestrę. Na Mszy o godz. 11.00 poświęcenie wieńców dożynkowych.
  7. W piątek uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, polecajmy opiece Maryi naszą Ojczyznę. Po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo, w czasie którego dokonamy zawierzenia parafii Matce Bożej z okazji 1050-tej rocznicy chrztu. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  8. W sklepiku parafialnym są do nabycia kalendarze na nowy rok. Sklepik czynny w dniu odpustu.
  9. W przyszłą niedzielę w katedrze rzeszowskiej diecezjalne dziękczynienia za dar chleba. Rozpoczęcie o godz. 11.00, uroczysta Eucharystia o godz. 12.00 pod przewodnictwem Bp. Jana Wątroby.
  10. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 1 – 11  za posprzątanie kościoła, placu i złożoną ofiarę na sanktuarium. Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 12 – 13 „c”.
  11. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę. Zapisy w zakrystii. Proszę podać PESEL do ubezpieczenia, kto jeszcze tego nie zrobił.