XIV Niedziela zwykła - 03.07.2016 r.

1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na miesiąc lipiec: „Za polskie rodziny, aby skutecznie walczyły z zalewem demoralizacji”. Składka na Seminarium Duchowne.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Narodzenia Matki Kościoła – P. Anna Ziaja
    11.15 różę Św. Kingi – P. Krystyna Grządziel
  3. W okresie wakacji, Msze Święte w sanktuarium tylko rano, z wyjątkiem soboty, gdzie będzie także i wieczorem. Kancelaria czynna podczas wakacji: w poniedziałek i wtorek po Mszy porannej, środę, czwartek i piątek od godz. 1800.
  4. W tym tygodniu I-y czwartek miesiąca. Po Mszy Świętej porannej – adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W przyszłą niedzielę, wyjątkowo, na Mszy o godz. 11.15 chrzty. Katecheza i zapisy w środę o godz. 18.00. Chrzty będą także za dwa tygodnie (17.07).
  6. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    środa – Bł. Matki Teresy Ledóchowskiej – patronki misji
    piątek – Św. Jana z Dukli, patrona archdiec. Przemyskiej
  7. „Bóg zapłać” rodzinom z nr 756 – 785  za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty, złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Kielnarowej nr 139 – 150 „a”. Kwiaty ofiarują nowożeńcy.