XIII Niedziela zwykła - 26.06.2016 r.

1. Dzisiaj OSP w Chmielniku przeżywa swój jubileusz 125-lecia. Uroczysta Msza Święta o godz. 11.15.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Narodzenia MB – P. Stanisława Oczoś
    11.15 różę Św. Andrzeja Boboli – P. Janina Zawiło
  3. W środę uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte o godz. 7.15, 9.15 i 18.00. Składka przeznaczona na Stolicę Apostolską tzw. „Świętopietrze”.
  4. We czwartek  zakończenie nabożeństw czerwcowych.
  5. W I-y piątek odwiedzimy chorych. Spowiedź od godz. 17.15. Po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo pierwszopiątkowe. Później wymiana „bilecików” Straży Honorowej NSPJ.
  6. W I-ą sobotę procesja z kopią Obrazu Matki Bożej Łaskawej i zawierzenie poszczególnych stanów.
  7. Zapraszamy, w I-y piątek i sobotę, aby przez spowiedź i Komunię wygradzać Jezusowi i Matce Bożej, grzechy nasze i całego świata.
  8. W piątek zapraszamy rodziny pragnące przyjąć pielgrzymów na ŚDM na spotkanie po Mszy Świętej wieczornej.
  9. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Składka na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.
  10. Można się zapisać w zakrystii na 39-ą Pieszą Pielgrzymkę z Rzeszowa na Jasną Górę.
  11. „Bóg zapłać” rodzinom z nr 749 – 755  za posprzątanie kościoła, placu, złożoną ofiarę na sanktuarium. Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z nr 756 - 785.
  12. Rozpoczęły się wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz na pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń, gdzie w każdą niedzielę czeka na nas Chrystus. Pamiętajmy, że  wakacje nie są czasem wolnym od Boga i Jego przykazań.