XI Niedziela zwykła - 12.06.2016 r.

1. Dzisiaj dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00. Składka na radio Via.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Małgorzaty od NSPJ – P. Małgorzaty Tereszkiewicz
    11.15 różę MB Nieustającej Pomocy – P. Lucyna Szpunar
  3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    poniedziałek — Św. Antoniego, doktora Kościoła
    wtorek – Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
    środa  — Bł. Jolanty, księżnej
    piątek – Św. Brata Alberta Chmielowskiego, opiekuna ubogich
  4. W poniedziałek o godz. 11.00 Msza Święta pod przewodnictwem Ks. Bp Jan Wątroby, z okazji spotkania kapłańskiego, kolegów z rocznika święceń naszego Ks. Proboszcza. Serdecznie zapraszamy do udziału. Jest to dzień modlitwy za papieża Franciszka i w intencji naszej Ojczyzny.
  5. Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja i Via, we wtorek po Mszy Świętej wieczornej.
  6. Zapisy dzieci do chrztu i katecheza przedchrzcielna w środę po Mszy świętej wieczornej.
  7. Poświęcenie kapliczki na Grabówce we czwartek o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.
  8. Klasy III-ie Gimnazjalne z Chmielnika oraz Społeczne Gimnazjum Doliny Strugu w piątek o godz. 11.30 będą miały Mszę Świętą na zakończenie roku.
  9. W piątek także rozpoczniemy przygotowanie młodzieży do sakramentu Bierzmowania. Zapraszamy więc uczniów klasy II Gimnazjum z naszej parafii na spotkanie formacyjne o godz. 17.00 w kościele.
  10. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna, na kaplicą cmentarną. Na nabożeństwie czerwcowym o godz. 15.30 nowenna do Św. Patronów naszej diecezji.
  11. Także w przyszłą niedzielę pielgrzymka Domowego Kościoła diecezji rzeszowskiej na zakończenie pracy rocznej. Msza Święta
    o godz. 13.00.
  12. „Bóg zapłać” rodzinom z nr 739 – 740  za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty, złożoną ofiarę na sanktuarium. Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z nr 742 — 748. Kwiaty ofiarują nowożeńcy.
  13. Przy wyjściu z kościoła można złożyć podpis pod obywatelskim projektem ustawy o bezwarunkowej ochronie dziecka poczętego.
  14. Pielgrzymka dla Nauczycieli na Jasną górę 2 lipca, wyjazd ok. 4.30 z Tyczyna. Zapisy u Księży uczących. Natomiast Ogólnopolska Pielgrzymka Akcji Katolickiej na Jasną Górę odbędzie się 18 czerwca. Wyjazd spod kościoła Św. Michała Arch. w Rzeszowie o godz. 4.00. Pielgrzymka Straży Honorowej NSPJ odbędzie się 18 czerwca. Parafia Chrystusa Króla w Rzeszowie organizuje wyjazd. Koszt 60 zł. Rozpoczęcie pielgrzymki godz. 5.00.
  15. Zapraszamy na 39 Pieszą Pielgrzymkę Rzeszów – Jasna Góra w grupie św. Kazimierza w dniach 4 -13 sierpnia br.. Zapisać się można w Katedrze Rzeszowskiej w dniach 19 i 26 czerwca (niedziela) do godz. 13.00 oraz po każdej Mszy św. w naszej parafii.