X niedziela zwykła - 05.06.2016 r.

1. Dzisiaj Dzień Dziękczynienia za kanonizację Jana Pawła II i zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej. Dzisiaj także zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na czerwiec: „o światło Ducha Świętego dla młodzieży podejmującej decyzje powołaniowe”. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Rity – P. Krystyna Lampart
    11.15 różę Wszystkich Świętych – P. Stanisława Tereszkiewicz
  3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ, które w dni powszednie odprawiamy po Mszy Świętej wieczornej, a w niedzielę o godz. 15.30.
  4. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    wtorek — Bł. Zbigniewa Strzałkowskiego i Michała Tomaszka, męczenników z Peru
    środa  — Św. Jadwigi, królowej
    piątek – Bł. Bogumiła, biskupa
    sobota – Św. Barnaby, apostoła
  5. W piątek czuwanie modlitewne w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Zapraszamy do udziału młodzież oraz rodziny pragnące przyjąć pielgrzymów. Po Mszy Świętej, katecheza, adoracja Słowem Bożym. Szczegóły na plakatach. Będzie to nasz parafialny dzień dziękczynienia za sakrament bierzmowania. Po czuwaniu spotkanie dla młodzieży, która w tym roku przyjęła bierzmowanie.

6. W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00. Składka na katolickie radio „Via”.

7. „Bóg zapłać” rodzinom z nr 717 – 735za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty, złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z nr 739 - 740.

8. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności: Tadeusz Szela, Janina Dziura. Wieczny odpoczynek….