Niedziela Miłosierdzia - 3.04.2016 r.

1. Dzisiaj Rozpoczynamy dzisiaj 72 Tydzień Miłosierdzia pod hasłem: „Miłosierni jak Ojciec”. Składka dzisiejsza przeznaczona na Caritas diecezjalną.

2. Składamy skarbonki z jałmużną wielkopostną do koszyków pod chórem, które w czasie procesji z darami zostaną złożone na ołtarzu.

3. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na kwiecień: „Aby Zmartwychwstanie Jezusa dawało prześladowanym chrześcijanom siłę w dawaniu świadectwa”.

4. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
    9.15 różę MB Częstochowskiej – P. Marta Lampart
    11.15 różę Św. Łucji – P. Anna Tereszkiewicz

5. W poniedziałek święto Zwiastowania NMP. – Dzień Życia, dlatego zachęcamy do podjęcia dzieła duchowej adopcji dziecka poczętego. Na stoliku pod chórem są deklaracje Duchowej Adopcji. Prosimy o wypełnienie tych deklaracji i o przyniesienie ich na Mszę Świętą (rano lub wieczorem), aby w sposób uroczysty rozpocząć krucjatę modlitewną w obronie życia dzieci nienarodzonych. Prosimy, aby deklaracje brali tylko zainteresowani. Po Mszy Świętej wieczornej, nabożeństwo wynagradzające za wszystkie grzechy przeciwko życiu. Zapraszamy do udziału.

6. W tym tygodniu wypada I-y czwartek. Po Mszy Świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu – „Godzina Święta”.

7. W sobotę po nowennie do Matki Bożej Łaskawej zapraszamy młodzież pragnącą wyjechać na ŚDM do Krakowa, na spotkanie organizacyjne.

8. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy VIII Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Składka na ogrzewanie kościoła za sezon zimowy.

9. Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika od nr 570- 584 za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty i złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 585 – 604.