III Niedziela Wielkanocna - 10.04.2016 r.

1. Składka dzisiejsza na ogrzewanie kościoła za sezon zimowy.

2. Dzisiaj  rozpoczyna się VIII Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem: „Gdy usłyszeli Ewangelię, przyjęli chrzest w imię Pana Jezusa”.  Jest to czas w którym chcemy bardziej zwrócić uwagę na rolę Słowa Bożego w naszym życiu i wierze. Zachęcamy do czytania Pisma Świętego indywidualnie i w rodzinach, szczególnie jako przygotowanie do niedzieli.

3. W środę dzień modlitw za papieża Franciszka i naszą Ojczyznę. Pamiętać będziemy szczególnie o ofiarach zbrodni katyńskiej. Zapraszamy na różaniec.

4. Zapisy dzieci i katecheza przedchrzcielna, w piątek po Mszy wieczornej.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Składka na wyposażenie kaplicy na cmentarzu.

6. „Bóg zapłać” rodzinom i dzieciom za ofiary do skarbonek na chore dzieci.

7. Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika od nr 585- 607 za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty i złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 608 – 625.

8. W dniach 14-16 kwietnia w Poznaniu i Gnieźnie odbędą się uroczystości jubileuszowe 1050-tej rocznicy chrztu. Zachęcamy do duchowej łączności poprzez przekaz telewizyjny lub radiowy.