III Niedziela Adwentu -11.12.2016 r.

1.  Dzisiejsza niedziela Adwentu nazwana jest niedzielą radości. Adwentowa radość wypływa z oczekiwania na powtórne przyjście Pana Jezusa.

2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
    9.15 różę MB Różańcowej – P. Bronisława Szyszka
    11.15 różę Św. Jadwigi Śląskiej – P. Stanisława Kaplita

3. Przypominamy, że Roraty są celebrowane codziennie o godz. 17.00.

4. We wtorek 35 –ta rocznica stanu wojennego. Módlmy się za naszą Ojczyznę.

5. Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja i radia Via we wtorek po Mszy Świętej wieczornej.

6. Od piątku rozpoczynamy Nowennę do Dzieciątka Jezus. Będziemy ją przeżywać po Mszy Świętej porannej.
  7. W środę, piątek i sobotę wypadają Kwartalne Dni Modlitw (dawniej Suche Dni) w intencji prawdziwie chrześcijańskiego życia rodzin.
  8. W następną niedzielę chrzty. Zapisy dzieci do chrztu i katecheza przedchrzcielna we wtorek po Mszy Świętej wieczornej. Będzie jeszcze w grudniu chrzest w dzień Świętego Szczepana. Zapraszamy rodziców i chrzestnych z obu terminów.

9. W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00.

10. Składamy serdeczne podziękowanie P. Franciszkowi Szela za ofiarowane miotły do kościoła.

11. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 147– 152za posprzątanie kościoła, placu, złożoną ofiarę na sanktuarium i ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 153 – 157 „a”.

12. Zachęcamy do zakupu świec wigilijnych oraz kartek bożonarodzeniowych, sprzedawanych przez KSM.

13. Zespół Szkół w Chmielniku zaprasza na wieczór poświęcony H. Sienkiewiczowi w środę (14.12) o godz. 16.00.