II Niedziela zwykła - 17.01.2016 r.

1. Dzisiejsza składka inwestycyjna, na wyposażenie kaplicy na cmentarzu.

2. Dzisiaj o godz. 13.00 poświęcenie kaplicy cmentarnej, na cmentarzu, którego dokona Ks. Biskup Ordynariusz. Zapraszamy do uczestnictwa.

3. Jutro rozpoczynamy „Tydzień modlitw o jedność chrześcijan”, obchodzony pod hasłem: „Wezwani, by ogłaszać wielkie dzieła Pana”. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych ważnych aspektach naszego chrześcijańskiego życia, jakim jest wzajemna solidarność i jedność.

4. Zakończyła się wizyta duszpasterska — kolęda w naszej parafii. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim parafianom za godne i miłe przyjęcie, za przysłowiową polską gościnność oraz za składane z tej okazji ofiary, na kaplicę.

5. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
    9.15 różę MB Nieustającej Pomocy – P. Lucyna Szpunar
    11.15 różę Św. Rity – P. Krystyna Lampart

6. We wtorek Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, głównego patrona diecezji. W naszej Katedrze zostanie odprawiona o godz. 18.00 uroczysta Msza św., której przewodniczył będzie ks. Jan Wątroba.

7. Akcja Katolicka w naszej parafii przeżywa w tym roku 20-lecie swego istnienia. Zapraszamy na Msze Świętą we wtorek o godz. 17.00 i spotkanie opłatkowe w Domu Parafialnym.

8. W tym tygodniu w czwartek i piątek obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Niech w naszych codziennych relacjach nie zabraknie ludzkiej życzliwości dla ludzi w podeszłym wieku. Niech wyrazem naszej wdzięczności stanie się także serdeczna modlitwa w ich intencji.

9. W piątek wieczorem nowenna do Św. Jana Pawła II, a w sobotę nowenna do Św. O. Pio, po Mszy Świętej rannej.

10. W przyszłą niedzielę Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00. Serdecznie zapraszamy.

11. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika nr 371 „a” – 380 za posprzątanie kościoła, placu i złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika od nr  383 – 387 „f”.