II Niedziela Wielkiego Postu - 21.02.2016 r.

1. Dziś w drugą niedzielę Wielkiego Postu, zwaną też „Niedzielą — Ad Gentes”, obchodzony jest Dzień Modlitwy i Solidarności z Misjonarzami. Ministranci zbierają ofiary do puszek jako pomoc dla polskich misjonarzy.

2. Dzisiejsza składka inwestycyjna – na wyposażenie kaplicy cmentarnej.

3. Dzisiaj o godz. 15.30 Gorzkie Żale, adoracja krzyżaojców i mężczyzn, a w przyszłą niedzielę dla młodzieży.

4. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
    9.15 różę Św. Anny – P. Heleny Sitarz
    11.15 różę MB Wspomożenie Wiernych – P. Alicja Szczepanik

5. Jutro Święto Katedry św. Piotra Apostoła. W modlitwie pamiętajmy o Ojcu Świętym Franciszku. Po Mszy Świętej wieczornej nowenna do św. Jana Pawła II. We wtorek do św. O.Pio w po Mszy porannej.

6. We wtorek po Mszy wieczorej spotrkanie Akcji Katolickiej i Caritasu.

7. W piątek Droga Krzyżowa po Mszach Świętych – rano i wieczorem.

8. W sobotę nabożeństwo do Matki Bożej Łaskawej. Serdecznie zapraszamy.

9. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika nr 433 – 447  za posprzątanie kościoła, placu i złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika – Bucznik od 448 rodziny z naszej parafii.