I Niedziela Wielkiego Postu - 14.02.2015 r.

1. Dzisiaj dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00. Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15.30. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału.
  2. Tegoroczna dekoracja wielkopostna przed ołtarzem wzywa nas do wpatrywania się w cierpiącego za nasze grzechy Jezusa. Przez tegoroczny Wielki Post, mamy zmienić życie — odrzucić grzech i czynić dobro.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę MB Królowej Korony Polskiej – P. Stanisława Szczepańska
    11.15 różę Matki Kościoła – P. Anna Ziaja
  4. Droga Krzyżowa w piątek po Mszach Świętych, rannej i wieczornej. Do uczestnictwa zachęcamy szczególnie dzieci. Po nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali, otrzymują obrazki. W piątek nowenna do świętych patronów diecezji.
  5. W przyszłą niedzielę chrzty. Zapisy dzieci i katecheza w czwartek po Mszy Świętej wieczornej.
  6. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna na wyposażenie kaplicy cmentarnej. Po Mszach Świętych zbiórka do puszek na Misyjne Dzieło Pomocy „Ad Gentes”. Obecnie na świecie pracuje 2100 misjonarzy z Polski – wspierajmy ich modlitwą i ofiarą.
  7. W przyszłą niedzielę Gorzkie Żale o godz. 15.30,  adoracja krzyża dla mężczyzn.
  8. Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika nr 423 – 432  za posprzątanie kościoła, placu i złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika od nr   433 – 447 .
  9. Caritas przysyła skarbonki wielkopostne — jałmużna wielkopostna; będą rozdawać ministranci. Proszę zabrać jedną na rodzinę i w okresie postu – jak w ubiegłych latach — wrzucamy do nich z tego cośmy sobie odmówili. W niedzielę Miłosierdzia Bożego przyniesiemy ich jako dar ofiarny na Mszę Świętej.