Chrzest Pański - 10.01.2016 r.

1. W dniu dzisiejszym wspominając chrzest Pana Jezusa w Jordanie, chcemy podziękować Dobremu Bogu za dar sakramentu Chrztu Świętego, dzięki któremu zostaliśmy włączeni do wspólnoty Kościoła. Dzisiaj kończy się okres Bożego Narodzenia, ale kolędy będziemy śpiewać tradycyjnie do M.B. Gromnicznej. Po Mszy Świętej wieczornej spotkanie opłatkowe LSO, KSM- u i scholii.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Wszystkich Świętych – P. Stanisława Tereszkiewicz
    11.15 różę NSPJ – P. Janina Szela
  3. We wtorek, po Mszy wieczornej opłatkowe spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja i Via, serdecznie zapraszamy.
  4. Ciąg dalszy „Wizyty duszpasterskiej”:
    poniedziałek: 16.00-20.30
    I Ksiądz – domy przy drodze na Magdalenkę, od rdz. Walickich do Korbeckich i Nazimków
    II Ksiądz – Pańskie od rdz. Jana i Małgorzaty Sitarza do krzyża jubileuszowego
    III Ksiądz – Lisi Kąt od rdz. Szydełków do Kotarbów i Paśkiewiczów
    środa: 16.00-20.30
    I Ksiądz –  Lisi Kąt od rdz. Bałchan w stronę kościoła
    II Ksiądz – domy przy Kalwarii, Lisi Kąt od zakrętu w stronę SP 2
    III ksiądz – Domy na górce od Kędziorów, Kulasów do Szelów
  5. W środę dzień modlitw w intencji papieża Franciszka i Ojczyzny. Poi Mszy wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej i Caritasu.

6. Zapisy dzieci do chrztu świętego, na przyszłą niedzielę we czwartek, po Mszy Świętej wieczornej.

7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w piątek o godz. 16.00.

8. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby parafii — na wyposażenie kaplicy cmentarnej.

9. W przyszłą niedzielę Ks. Bp. Jan Wątroba dokona poświęcenia kaplicy cmentarnej na Mszy Świętej o godz. 13.00.