XXVI Niedziela zwykła - 27.09.2015 r.

1. Dziś dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00. Dzisiaj także, zbiórka do puszek na katolickie radio „Via”.
  2.  „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Narodzenia NMP – P. Stanisława Oczoś
    11.15 różę Św. Kingi – P. Krystyna Grządziel
  3. We wtorek Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Po Mszy Świętej wieczornej spotkanie dla kandydatów na Rycerzy Kolumba. Zapraszamy chętnych mężczyzn.
  4. We czwartek rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Zapraszamy starszych, młodzież oraz wszystkie dzieci; za udział w różańcu będą otrzymywały naklejki. Zachęcamy do wspólnego rozważania tajemnic różańcowych w kościele i w rodzinach.
  5. Od czwartku Msze Święte o godz. 17.00, a po nich Nabożeństwo Różańcowe, a w niedzielę o 15.30 nabożeństwo, a po nim Msza Święta.
  6. W I-y czwartek miesiąca, na Mszy Świętej o godz. 17.00, dzieci przygotowujące się do pełnego uczestnictwa we Mszy Świętej otrzymają różańce.
  7. W I –y piątek miesiąca rano odwiedzimy chorych. Spowiedź od godz. 16.00. Na Mszy Świętej młodzież przygotowująca się do bierzmowania otrzyma różańce. Po nabożeństwie zmiana „bilecików” Straży Honorowej NSPJ.
  8. W I-ą sobotę miesiąca zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Łaskawej. Szczególnie kierujemy zaproszenie do  rodzin spodziewających się dziecka oraz pragnących tę łaskę wyprosić.
  9. W przyszłą niedzielę, składka na cele diecezjalne. Zmiana tajemnic różańcowych.
  10. Zapowiedziany ze Słowem Bożym ks. dk Grzegorz musiał wyjechać na Ukrainę.
  11. Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika nr 235 a– 243 za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty i złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika od nr 244 – 254.
  12. W przyszłą niedzielę odbędzie się w Rzeszowie Krucjata Różańcowa w intencji Ojczyzny. Rozpoczęcie o godz. 15.00 obok krzyża przy Zamku – plac Śreniawitów.