XXV Niedziela zwykła - 20.09.2015 r.

1. Dziś Światowy 49 Dzień Środków Społecznego Przekazu. Modlimy się, aby wszystkie media służyły prawdzie i miłości oraz o wolność słowa dla mediów katolickich. Nabożeństwo dla Rycerzy Kolumba dzisiaj o godz. 13.30  Składka inwestycyjna – na budowę nowej kaplicy na cmentarzu.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. O. Pio – P. Magdalena Domagalska
    11.15 różę Św. Andrzeja Boboli – P. Janiny Zawiło
  3. W poniedziałek wspomnienie Św. Mateusz Apostoła.
  4. W środę wspomnienie Św. O. Pio, odpust w kaplicy w Domu Pomocy Społecznej. Uroczystą Mszę Świętą odpustową
    w kościele odprawi ks. Bogdan Janik – dyrektor Caritas w Myczkowcach o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.
  5. W piątek rozpoczniemy modlitewne przygotowanie do Światowych Dni Młodzieży. Będzie się odbywać w każdy ostatni piątek miesiąca. Zapraszamy młodzież, szczególnie przygotowującą się do bierzmowania,  na Mszę Świętą o godz. 18.00, później nabożeństwo. Szczegóły na plakacie. W tym dniu rozpoczniemy nowennę przed Synodem Biskupów w Rzymie. Tematem Synodu jest pomoc rodzinie chrześcijańskiej.
  6. W przyszłą niedzielę Słowo Boże będzie głosił diakon Grzegorz, który przygotowuje się do święceń kapłańskich i podjęcia pracy misyjnej na Ukrainie w rejonie Dombasu. Dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00. Do grona ministrantów dołączymy kilku kandydatów na Mszy Świętej o godz. 16.00.
  7. Także w przyszłą niedzielę przybędzie  pielgrzymka z parafii pw. J. S. Pelczara z Rzeszowa. Prosimy zostawić miejsca dla pielgrzymów w nawie głównej, na Mszy o godz. 11.15.
  8. W przyszłą niedzielę dobrowolnymi ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć katolickie radio VIA.
  9. Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika nr 227 a– 235 za posprzątanie kościoła, placu i złożoną ofiarę na sanktuarium. Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika od nr 235 a – 243.