XXXII Niedziela zwykła - 08.11.2015 r.

1. Dzisiejsza niedziela przeżywana jest także jako VII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku swoimi ofiarami do puszek wspieramy Syrię.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
  3.  9.15 różę Bł. Karoliny Kózka  – P. Stanisława Szczepańskiej
    11.15 różę Św. Teresy od Dzieciątka Jezusa – P. Bernadeta Chmiel
  4.  Jutro święto Bazyliki Laterańskiej – matki wszystkich Kościołów Świata.
  5. Spotkanie koła przyjaciół radia „Maryja” i radia „Via” we wtorek, po Mszy Świętej wieczornej.
  6. W środę święto Niepodległości. Modlimy się za naszą Ojczyznę. Msze Święte o godz. 6.30 i 17.00 z homilią. Bardzo prosimy o udekorowanie naszych domów flagami państwowymi.
  7. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    wtorek – Św. Leona Wlk. — papieża
    czwartek– Św. Jozafata, męczennika jedności chrześcijan
    piątek – Św. Braci polskich, pierwszych męczenników
  8. W piątek Dzień Modlitw w intencji papieża Franciszka i naszej Ojczyzny.
  9. W przyszłą niedzielę chrzty na Mszy o godz. 11.15. Katecheza w czwartek po Mszy wieczornej. Składka w przyszłą niedzielę inwestycyjna – na kaplicę na cmentarzu.
  10. W tym tygodniu, jak będzie pogoda zakończymy prace przy elewacji. Korzystając z okazji pragnę poinformować o wykonanych pracach, niektóre są widoczne.Dookoła kaplicy jest położona kostka oraz umocniono skarpę przy cmentarzu. Wykonano odwodnienia, drenaże.. Do kaplicy prowadzi asfaltowa droga dojazdowa (proszę nie stawiać samochodów, oznaczenie poziomo dopiero na wiosnę). Zamontowano wewnątrz nagłośnienie. Filary zostały ozdobione drzewem. Zamontowano barierkę na schody. Na montaż czeka zakupiona „elektryka”. Z powodu rusztowań nie podejmujemy prac wykończeniowychw środku. Zostały zamówione i zadatkowane krzesła, ławki, lichtarze, monitoring (10 firm). Mam nadzieję, że do końca miesiąca zostanie wszystko ukończone. Jeszcze raz dziękujemy za ofiarność.
  11. W przyszłą niedzielę o godz. 17.15 w auli Społecznego Gimnazjum i Doliny Strugu odbędzie się koncert patriotyczny upamiętniający postać ks. Jana Kuźniara oraz Marii Krzywonos, Elżbiety Kuźniar, na który zapraszają Dyrektor, Nauczyciele i Uczniowie.
  12. Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika nr 299 – 305 „a” za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty i złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę  od godz. 8.00 prosimy rodziny z Chmielnika od nr  306 – 309 „c”. Nie ma potrzeby zamawiania kwiatów.