XX Niedziela zwykła - 16.08.2015 r.

1. Dzisiejsza składka inwestycyjna na cele parafialne – budowę kaplicy na cmentarzu.

2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
    9.15 różę Św. Józefa – P. Edward Kawalec
    11.15 różę Św. Franciszka – P. Józef Kwiatkowski

3. W tym tygodniu Msze Święte tylko rano. W sobotę także i wieczorem.

4. W środę nowenna do Świętych Patronów naszej diecezji.

5. W sobotę po Mszy porannej nowenna do Św. Jana PawłaII. Spowiedź przed odpustem, w sobotę od godz. 1700. Zapraszamy dzieci i młodzież. O godz. 1800 Msza Święta za zmarłych z kazaniem i procesja na cmentarz. Bardzo prosimy uporządkować groby na cmentarzu, zadbać o groby zapomniane.

6. Nowenna do Św. O. Pio w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 7.15.

7. Nadal zachęcamy do składania deklaracji abstynenckich na listach pod chórem.

8. Tegoroczne Diecezjalne Dziękczynienie za rekolekcje wakacyjne (tzw. „Dzień Wspólnoty”), odbędzie w Cmolasie w dniach 21-22 sierpnia. Z naszej parafii zapraszamy młodzież na pielgrzymkę autokarową. Zapisy w zakrystii.

9. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę na Ogólnopolskie Dożynki. Wyjazd 05.09 (sobota) o godz. 2300. Zapisy w zakrystii. Prosimy podać PESEL do ubezpieczenia na pielgrzymki.

10. W czwartek  zakończyła się Piesza Pielgrzymka Rzeszowska na Jasną Górę. Dziękujemy Pielgrzymom z naszej parafii za udział w Pielgrzymce, jak też za modlitwy w naszych intencjach.

11.  „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika nr 174 „c”– 182” za posprzątanie kościoła, placu i złożoną ofiarę na sanktuarium. Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika od183 – 194.