XVIII Niedziela zwykła - 02.08.2015 r.

1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Składka przeznaczona na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne. Intencja na miesiąc sierpień: „O trzeźwość rodzin, parafii i naszej Ojczyzny”.
  2. Dzisiaj można uzyskać odpust tzw. Porcjunkuli. Trzeba przystąpić do Komunii Św., odmówić dowolną modlitwę w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego, a także wyzbyć się przywiązania do grzechu, nawet lekkiego.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. J.S. Pelczara – P. Jan Jaworski
    11.15 różę Św. Dominika – P. Stanisław Chmiel
  4. We wtorek uroczystą Eucharystią o godz. 630 przed rzeszowską Farą rozpocznie się 38 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W naszych modlitwach pamiętajmy o pątnikach, szczególnie tych pochodzących z naszej parafii.
  5. Msze Święta w tygodniu w Sanktuarium tylko rano o godz. 630, w czwartek, piątek i sobotę dodatkowo o godz. 1800.
  6. W środę odpust w Budziwoju, z okazji Matki Bożej Śnieżnej. Uroczysta Msza o godz. 1800 – Ks. Proboszcz i parafianie, serdecznie zapraszają.
  7. W czwartek przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Po Mszy Świętej wieczornej, adoracja Najświętszego Sakramentu.
  8. W I-y piątek, po Mszy Świętej poranej odwiedzimy chorych. Spowiedź od godz. 1700. Po Mszy wieczornej nabożeństwo pierwszopiątkowe.
  9. Na stoliku pod chórem, są wyłożone deklaracje trzeźwościowe na miesiąc sierpień. Mają być świadectwem duchowego przygotowania do 1050 rocznicy chrztu Polski oraz ŚDM w Krakowie. Zostaną ofiarowane 12 września w bazylice Pani Rzeszowa. Zachęcamy do podpisywania.
  10. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika nr 156– 160 za posprzątanie kościoła, placu i złożoną ofiarę na sanktuarium. Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika od   161 – 174”b”. Kwiaty ofiarują nowożeńcy.