XVI Niedziela zwykła - 19.07.2015 r.

1. Dzisiejsza składka inwestycyjna na kaplicę na cmentarzu.

2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
    9.15 różę Św. Jana Bosko – P. Anna Kąkol
    11.15 różę Św. Kazimierza – P. Władysław Cwynar

3. W środę nowenna do Św. Jana Pawła II, a w czwartek do Św. O.Pio.

4. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    środę – Św. Marii Magdaleny
    czwartek — Św. Brygidy – współpatronki Europy
    sobota – Św. Jakuba Apostoła

5. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych poświęcenie pojazdów i ofiary do puszek dla polskich misjonarzy. Zachęcamy kierowców do ofiarności. Będziemy się modlić do Św. Krzysztofa – Patrona Kierowców o bezpieczeństwo w czasie jazdy.

6. W poniedziałek – 27 lipca w Miejscu Piastowym  Dzień Modlitw o Trzeźwość Ojczyzny. Udamy się z pielgrzymką autokarową z parafii. Wyjazd z parkingu przy kościele o godz. 1600. Prosimy zapisywać się na listę w zakrystii. Do ubezpieczenia proszę podać Pesel.

7. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika nr 140– 150 „a” za posprzątanie kościoła, placu i złożoną ofiarę na sanktuarium. Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika od   151 – 155.