XIII Niedziela zwykła - 28.06.2015

1. Dzisiaj można złożyć do puszek ofiarę na pomoc wakacyjną dla dzieci z biedniejszych rodzin organizowanej przez Caritas.
  2. Także dzisiaj dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00, nabożeństwo czerwcowe o godz. 15.30.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Teresy od Dzieciątka Jezus – P. Bernadeta Chmiel
    11.15 różę Bł. Karoliny Kózka – P. Stanisława Szczepańska
  4. Jutro uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte o godz. 7.15, 9.15 i 18.00. Składka przeznaczona na Stolicę Apostolską tzw. „Świętopietrze”.
  5. We wtorek  zakończenie nabożeństw czerwcowych.
  6. W  tym tygodniu wypada I-y czwartek, dziękujemy Bogu za dar Eucharystii i kapłaństwa przez nabożeństwo „Godzina Święta” po Mszy Świętej popołudniowej.
  7. W I-y piątek odwiedzimy chorych, po Mszy porannej. Spowiedź od godz. 17.15. Po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo pierwszopiątkowe. Zmiana „biletów” Straży Honorowej NSPJ.
  8. W I-ą sobotę procesja z kopią Obrazu Matki Bożej Łaskawej i zawierzenie poszczególnych stanów.
  9. Zapraszamy, w I-y piątek i sobotę, aby przez spowiedź i Komunię wygradzać Jezusowi i Matce Bożej, grzechy nasze i całego świata.
  10. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Składka na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.
  11. Można się zapisać w zakrystii na 38-ą Pieszą Pielgrzymkę z Rzeszowa na Jasną Górę.
  12. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika nr 106– 118 za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty i złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika od   119 – 125.
  13. Rozpoczęły się wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz na pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń, gdzie w każdą niedzielę czeka na nas Chrystus. Pamiętajmy, że  wakacje nie są czasem wolnym od Boga i Jego przykazań.