XII Niedziela zwykła - 21.06.2015 r.

1. Dzisiaj nabożeństwo ku czci NSPJ o godz. 15.30, w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej. Składka dzisiejsza — inwestycyjna na kaplicę cmentarną.
  2. Dzisiaj dodatkowa Msza Święta dla pielgrzymów – członków Domowego Kościoła Diecezji Rzeszowskiej o godz. 13.00.
  3. Wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację jubileuszu Księdza Proboszcza jeszcze raz składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  4. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę MB Różańcowej – P. Bronisława Szyszka
    11.15 różę Św. Faustyny – P. Władysława Sitarz
  5. W poniedziałek wieczorem nowenna do Św. Jana Pawła II, a we wtorek  do Św. O. Pio po Mszy porannej.
  6. Spotkanie Akcji Katolickiej i Caritas, we wtorek po Mszy Świętej wieczornej.
  7. W środę uroczystość narodzin Św. Jana Chrzciciela.
  8. Spowiedź na zakończenie roku w czwartek od godz. 17.00. Bardzo prosimy, aby młodzież i dzieci skorzystały z tej możliwości, aby z czystym sercem dziękowali za przeżyty rok szkolny i prosiły o szczęśliwe wakacje.
  9. Zakończenie roku szkolnego uroczystą Mszą Świętą w piątek o godz. 8.00. Nie będzie w tym dniu Mszy Świętej o godz..6.30.
  10. W sobotę parafialny oddział KSM-u będzie przeżywał jubileusz 20 – lecia. Na uroczystą Mszę Świętą o godz. 15.30 zapraszamy dawnych i obecnych członków oraz sympatyków.
  11. W przyszłą niedzielę, dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00.
  12. Rozpoczęły się zapisy na Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Można to uczynić w zakrystii, lub w Katedrze. Zapraszamy do wybrania się na pielgrzymi szlak.
  13. Także w przyszła niedzielę ministranci będą sprzedawać cegiełki na kolonie Caritas, po Mszach Świętych. Zachęcamy do ofiarności.
  14. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika nr 97– 105 „b” za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty i złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika od   106 – 118.