XI Niedziela zwykła - 14.06.2015 r.

1. Dziś na Mszy Świętej o godz. 11.15, nasz ks. Proboszcz będzie przeżywał srebrny jubileusz kapłaństwa. Serdecznie zapraszamy.
  2. Dzisiaj nabożeństwo ku czci NSPJ o godz. 15.30, w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę MB Królowej Rodzin – P. Władysława Ostrowska
    11.15 różę Św. Jadwigi Śląskiej – P. Stanisława Kaplita
  4. W poniedziałek wspomnienie Św. Jolanty, a środę Św. Brata Alberta.
  5. W środę zapisy dzieci do chrztu i katecheza przedchrzcielna po Mszy świętej wieczornej
  6. W piątek nowenna do Św. Patronów naszej diecezji.
  7. W sobotę na Mszy wieczornej kandydaci do bierzmowania otrzymają książeczki - modlitewniki.
  8. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna, na kaplicą cmentarną.
  9. Także w przyszłą niedzielę pielgrzymka Domowego Kościoła diecezji rzeszowskiej na zakończenie pracy rocznej. Msza Święta o godz. 13.00.
  10. Spotkanie Akcji Katolickiej i Caritas odbędzie się w przyszłym tygodniu.
  11. Trwają zapisy na pielgrzymkę autokarową do Zamościa, Kodnia itd. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii.
  12. Parafialny KSM przygotowuje się do jubileuszu 20-lecia, który będzie przeżywać 27 .06. Prośba  — o potwierdzenie obecności do 16 czerwca.
  13. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika nr 85– 96 „a” za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty i złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika od   97 – 105 „b”.
  14. Zapisy na 38 Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę w grupie Św. Kazimierza w dniach 21, 28 czerwca w katedrze.
  15. Parafia w Łące zaprasza młodzież na koncert 20 czerwca br.. Szczegóły na plakacie.