Wszystkich Świętych - 01.11.2015 r.

1. Dziś uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte jak w każdą niedzielę. O godz. 14.00 Msza Święta, nabożeństwo za zmarłych oraz procesja na cmentarz. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 16.00. Na cmentarzu będą zbierane ofiary do puszek na Rzeszowskie Towarzystwo Św. Brata Alberta i Caritas, jako pomoc dla bezdomnych.

2. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. Składka na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne. Intencja różańcowa: „Módlmy się za dusze w czyśćcu cierpiące”.

3. Jutro wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte o godz. 6.30,7.00 i o 17.00. Od godz. 9.00 dodatkowa Eucharystia dla Społecznego Gimnazjum.

4. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Faustyny– P. Władysława Sitarz
    11.15 różę MB Różańcowej – P. Bronisława Szyszka

5. Zachęcamy w miesiącu listopadzie do zyskiwania odpustów za zmarłych oraz do wspólnej modlitwy, którą w formie wypominek odmawiamy codziennie po wieczornej Mszy Świętej i w czasie Modlitwy powszechnej na każdej Eucharystii. Wypominki można jeszcze składać do końca listopada w kancelarii, zakrystii lub na tacę.

6. W tym tygodniu wypada I-y czwartek miesiąca, po Mszy Świętej wieczornej – Godzina Święta.

7. W I-y piątek po Mszy porannej odwiedzimy chorych. Spowiedź od godz. 16.15. Po Mszy wieczornej nabożeństwo pierwszopiątkowe, zmiana „bilecików” Straży Honorowej NSPJ.

8.  W sobotę po Mszy Świętej o godz. 17.00 – nowenna do MB Łaskawej. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa, szczególnie rodziny spodziewające się dziecka jak i małżeństwa pragnące posiadać potomstwo.

9. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać VII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku w naszych modlitwach pamiętajmy o chrześcijanach prześladowanych za wiarę w Syrii. Przez ostatnie 3 lata wojna w tym kraju pochłonęła 300 tys. istnień ludzkich. Obecnie głoduje tam ponad 6 mln ludzi. Po Mszy będą zbierane ofiary do puszek, na pomoc tamtejszym chrześcijanom.

10. Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika nr 286 „b”– 298 za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty i złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę  prosimy rodziny z Chmielnika od nr  299 – 305 „a”. Nie ma potrzeby zamawiania kwiatów.