VI Niedziela Wielkanocna

1. Dziś kolejny dzień naszego odpustu parafialnego – Msze Święte jak w każdą niedzielę. Dzisiaj także wybory prezydenckie, zachęcamy do udziału w głosowaniu, jako wypełnienie obowiązku względem Ojczyzny.

2. „Bóg zapłać” wszystkim parafianom za włączenie się czynne w przeżywanie odpustu i procesji eucharystycznej.

3. Dzisiaj Caritas zbiera ofiary do puszek dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Nepalu.

4. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Andrzeja Boboli – P. Janiny Zawiło
    11.15 różę Św. O. Pio – P. Magdaleny Domagalskiej

5. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18.00, a w niedzielę o 15.30.

6. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają Dni Krzyżowe.- będziemy się modlić na majówkach o błogosławieństwo w pracy i o urodzaje. Szczególną modlitwą obejmiemy bezrobotnych, aby znaleźli dobrą pracę.

7. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie koła przyjaciół Radia Maryja i Radia Via.

8. W środę 98 rocznica Objawień Fatimskich i 34 rocznica zamachu na Jana Pawła II.W tym dniu modlimy się w intencji Ojca Świętego Franciszka i naszej Ojczyzny.

9. We czwartek święto św. Macieja Apostoła, a w sobotę św. Andrzeja Boboli — Patrona Polski.

10. W piątek rozpoczniemy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego.

11. W najbliższą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Odpust w Kielnarowej. Suma o godz. 11.00, ks. proboszcz i parafianie serdecznie zapraszają.

12. W przyszłą niedzielę chrzty na Mszy Świętej o godz. 11.15. Zapisy i katecheza w czwartek po Mszy Św. wieczornej.

13. Składka w przyszłą niedzielę – inwestycyjna, na budowę kaplicy na cmentarzu.

14. W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza Święta dladzieci o godz. 13.00. Serdecznie zapraszamy.

„Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika nr 25 – 40 za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty i złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika od   42 – 50 „b”.