V Niedziela zwykła

1. Dzisiaj po Mszach — Świętych Społeczny Komitet Sportowców oraz Rada Sołecka w Chmielniku zbierają ofiary do puszek jako pomoc rodziny, chorej na białaczkę dziewczynki. Zachęcamy do ofiarności.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę  Bł. Karoliny Kózka  – P. Stanisława Szczepańska
    11.15 różę Św. Teresy od Dzieciątka Jezus – P. Bernadetta Chmiel.
  3. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej – spotkania Koła Przyjaciół Radia Maryja i Via.

4. W środę wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Światowy Dzień Chorych. Msze Święte o godz. 6.30 , 9.15 i 17.00. Bardzo prosimy, aby umożliwić chorym obecność na Mszy Świętej o godz. 9.15, będziemy udzielać sakramentu namaszczenia oraz modlić się za wszystkich chorych i cierpiących.

5. Zapisy do chrztu i katecheza chrzcielna w czwartek po Mszy Świętej wieczornej.

6. W piątek – dzień modlitw w intencji papieża Franciszka i Ojczyzny.

7. W sobotę Św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy, za ich przyczyną modlimy się o nawrócenie naszego kontynentu.

8. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy 48 Tydzień Trzeźwości pod hasłem: „Abstynencja dzieci troską rodziny, Kościoła i narodu”. Składka na cele parafialne – kaplicę cmentarną.

9. Caritas Diecezji rzeszowskiej zwraca się z prośbą, aby 1 procent z podatku przekazać na dzieła charytatywne Kościoła. Caritas wspiera skomplikowane operacje, pomaga w rehabilitacji, zakupie sprzętu, prowadzi 14 specjalistycznych placówek, udziela pomocy poszkodowanym. Ulotki są na stoliku pod chórem.

10. „Bóg zapłać” rodzinom z nr 749 – 755 „a za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny od nr755 „e” - 784.

11. Zmarła Sp. Stanisława Łazarz, matka kapłana – jezuity. Pogrzeb we wtorek o godz. 14.00