Nowy Rok – Bogurodzicy

1. Dziś uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok. Dzień modlitw w intencji pokoju. Msze Święte jak w każdą niedzielę, nie ma nieszporów. Po Sumie adoracja Najświętszego Sakramentu. Za odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu…” można zyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami.

2. Trwa wizyta duszpasterska – „kolęda”.
    Sobota – 03.01 od godz. 8.30 do 20.30
    I Ksiądz – Kielnarowa od Dziurów, Dominów, Malaków do granicy z Matysówką i powrót wzdłuż drogi w Chmielniku w stronę kościoła
    II Ksiądz – Zaganianka od P. Andrzej Grendys i P. dr. Sklepowicz w stronę kościoła do P. Leśniak
    III Ksiądz – Niedybrze od Chmielów do Rusinków, potem Donatka i od  Dziurów do drogi na Rzeszów i od P. Sieczkosia i Oczosiów Lisim Kątem

3. W tym tygodniu wypada piątek i sobota miesiąca z tradycyjnymi nabożeństwami. Zapraszamy do uczestnictwa. Na początku roku szczególnie starajmy się wynagradzać Jezusowi i Maryi wszelkie grzechy poprzedniego roku.

4. W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Składka na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.

5. Spotkanie opłatkowe Rodzina Radia Maryja w Rzeszowie 3 stycznia w katerze. Msza Święta o godz. 9.00 pod przewodnictwem Ks. Biskupa Jana.

6. Orszak Trzech Króli odbędzie się w Borku (rozpoczęcie o godz. 11.00) oraz Rzeszowie (rozpoczęcie o godz. 12.00). Szczegóły na plakacie.