Niedziela Miłosierdzia

1. Dzisiaj Rozpoczynamy dzisiaj 71 Tydzień Miłosierdzia pod hasłem: „Caritas dla rodziny”. Składka dzisiejsza przeznaczona na Caritas.

2. Składamy skarbonki z jałmużną wielkopostną do koszyków pod chórem, które w czasie procesji z darami zostaną złożone na ołtarzu.

3. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na kwiecień: „Aby Zmartwychwstanie Jezusa dawało prześladowanym chrześcijanom siłę w dawaniu świadectwa”.

4. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     915 różę Jezusa Miłosiernego – P. Maria Tereszkiewicz
    1115 różę Bł. Jerzego Popiełuszki – P. Stanisław Tereszkiewicz.

5. W poniedziałek dzień modlitw w intencji papieża Franciszka i naszej Ojczyzny.

6. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie koła przyjaciół Radia Maryja i Via.

7. Młodzież, która w tym roku przyjęła sakrament bierzmowania zapraszamy w środę  na Mszę Świętą i ostatnie spotkanie formacyjne.

8. W piątek zapisy dzieci do chrztu i katecheza chrzcielna.

9. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy VII Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Składka inwestycyjna na kaplice cmentarną.

10. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika nr 1 – 11 za posprzątanie kościoła, placu, złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika od   11 „c” – 13 „c”. Sprzątanie w sobotę od godz. 8.00. Kwiaty ofiarowują nowożeńcy.