III Niedziela zwykła

1. Dziś zakończenie tygodnia modlitw o jedność chrześcijan. Poprzez dzisiejszą homilię rozpoczeliśmy w naszej paafii i diecezji refleksję nad tematem duszpasterskim roku: „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”.

2. Bóg zapłać za modlitwy różańcowe, a w przyszłą niedzielę prosimy:
 9.15 różę Św. Jadwigi Śląskiej — P. Stanissława Kaplita
11.15 róże MB Królowej Rodzin — P. Władysława Ostrowska

3. W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic różańcowych. Składka na cele diecezjalne.

4. Na stoliku pod chórem są wyłożone deklaracje przyjęcia uczestników ŚDM — Kraków 2016. Gdyby ktoś nie otrzymał jej w czasie wzyty duszpasterskiej, a chciałby przyjąć gości. To wypełnione deklaracje składamy do końca marca.

6. „Bóg zapłać” rodzinom z nr 735 „b” — 740 „d” za posprzątanie kościoła, placu, złożoną ofiarę na sanktuariu. W sobotę prosimy rodziny z nr 740 „e” — 748. Sprzątanie popołudniu, gdyż będą rozbierane choinki i szopka. Szczegółową godzinę prosimy ustalić z P. Kościelnym.