III Niedziela Wielkiego Postu

1. Przygotowujemy się duchowo do Światowych Dni Młodych w Krakowie w 2016 roku, wielkiego wydarzenia dla całego Kościoła. Dziś podejmujemy refleksję prowadzoną przez Ks. Macieja Chuchlę, reprezentującego Komitet Diecezjalny. Dziękujemy Mu za obecność i wygłoszone Słowo Boże.

2. Trwają rekolekcje dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

3. Dzisiaj o godz. 15.30 Gorzkie Żale, adoracja krzyża dla młodzieży, a w przyszłą niedzielę dla dzieci.

4. „Bóg zapłać” rodzinom z Obszarów Kielnarowskich nr 159 – 168 za posprzątanie kościoła, placu i złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Obszarów Kielnarowskich od169 – 181 „a”.

5. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
    915 różę Św. Michała Archanioła – P. Tadeusz Majewski
    1115 różę Św. Bartłomieja – P. Józef Ziaja

6. W poniedziałek na Mszy Świętej o godz. 17.00 młodzież przygotowująca się do bierzmowania otrzyma krzyże. Zapraszamy rodziców. Po Mszy Świętej egzamin parafialny.

7. Od wtorku rozpoczniemy nowennę przed uroczystością św. Józefa, po Mszy Świętej porannej. Św. Józef jest patronem rodzin, pracy, dobrej śmierci oraz Kościoła. Ożywmy w sobie nabożeństwo do Niego. Zapraszamy do uczestnictwa.

8. We wtorek także, po Mszy Świętej wieczornej spotkanie koła Przyjaciół „Radia Maryja” i „Via”.

9. W środę spotkanie kandydatów do bierzmowania z delegatem Ks. Biskupa, na Mszy Świętej o godz. 17.00.

10. W czwartek po Mszy wieczornej zapisy dzieci do chrztu i katecheza przedchrzcielna.

11. W piątek dzień modlitw za Ojca Świętego Franciszka i naszą Ojczyznę z okazji 2 rocznicy wyboru papieża.

12. Przyszła niedziela nosi nazwę „Laetare”, czyli radości. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna, na budującą się kaplicę cmentarną.

13. Także w przyszłą niedzielę członkowie parafialnego KSM, będą sprzedawać kartki świąteczne.