III Niedziela Wielkanocna - Biblijna

1. Dzisiaj rozpoczynamy VII Tydzień Biblijny.  Jest to czas w którym chcemy bardziej zwrócić uwagę na rolę Słowa Bożego w naszym życiu i wierze. Zachęcamy do czytania Pisma Świętego indywidualnie i w rodzinach, szczególnie jako przygotowanie do niedzieli. Składka dzisiejsza inwestycyjna na kaplicę cmentarną.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
    915 różę Wszystkich Świętych – P. Stanisława Tereszkiewicz
    1115 różę NSPJ – P. Janina Szela

3. We wtorek spotkanie Akcji Katolickiej i Caritasu po Mszy Świętej wieczornej.

4. We czwartek uroczystość Św. Wojciecha Biskupa – Patrona Polski, a w sobotę Św. Marka Ewangelisty.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Składka na ogrzewanie kościoła za sezon zimowy.

6. „Bóg zapłać” rodzinom i dzieciom za ofiary do skarbonek na chore dzieci.

7. Św. Jan Paweł II uczył, że trwa nieustannie walka pomiędzy cywilizacją śmierci, a cywilizacją życia. Nie możemy być wobec tego obojętni. Na stoliku pod chórem są wyłożone petycje do Prokuratury przeciwko działaniom Sądu okręgowego względem obrońców życia.

8. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika nr 11 „c” – 13 „c” za posprzątanie kościoła, placu i złożoną ofiarę na sanktuarium. Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika od   13 „d” – 17.