I Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00. Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15.30. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału.
  2. Tegoroczna dekoracja wielkopostna przed ołtarzem nawiązuje do hasła roku „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”.  Przez tegoroczny Wielki Post, mamy zmienić życie — odrzucić grzech i czynić dobro. Drogą do prawdziwego nawrócenia jest umartwienie, stąd chleb i woda oraz sakrament pokuty do którego wzywa Kościół w swoim Katechizmie.
  3.  „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     915 różę Św. Moniki – P. Emilia Murias
    1115 różę Św. Barbary – P. Krystyna Dzierżak
  4. W poniedziałek nowenna do Św. O. Pio po Mszy porannej.
  5. We wtorek po Mszy Świętej popołudniowej spotkanie Akcji Katolickiej i Caritasu.
  6. Droga Krzyżowa w piątek po Mszach Świętych, rannej i wieczornej. Do uczestnictwa zachęcamy szczególnie dzieci. Po nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali, otrzymują obrazki.
  7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych, składka na Seminarium Duchowne. Po Mszach Świętych zbiórka do puszek na Misyjne Dzieło Pomocy — „Ad Gentes”.
  8. W przyszłą niedzielę Gorzkie Żale o godz. 15.30,  adoracja krzyża dla mężczyzn.
  9. „Bóg zapłać” rodzinom z Obszarów Kielnarowskich nr 139 – 150 „a” za posprzątanie kościoła, placu i złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Obszarów Kielnarowskich od   150 „b”– 158 „a”. Sprzątanie od godz. 8.00.