Chrzest Pański

1. W dniu dzisiejszym wspominając chrzest Pana Jezusa w Jordanie, chcemy podziękować Dobremu Bogu za dar sakramentu Chrztu Świętego, dzięki któremu zostaliśmy włączeni do wspólnoty Kościoła. Dzisiaj kończy się okres Bożego Narodzenia, ale kolędy będziemy śpiewać tradycyjnie do M.B. Gromnicznej.
  2. .„Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę  MB Wspomożenia Wiernych  – P. Alicja Szczepanik
    11.15 różę Św. Anny – P. Heleny Sitarz.
  3. W poniedziałek zakończenie wizyty duszpasterskiej:
      I ksiądz – domy przy drodze na Magdalenkę, od góry
     II ksiądz – domy na górce,  koło kościoła
    III ksiądz – domy przy głównej drodze od cmentarza.
  4. We wtorek dzień modlitw w intencji papieża Franciszka i Ojczyzny. Po Mszy wieczornej opłatkowe spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja, serdecznie zapraszamy.
  5. Zapisy dzieci do chrztu świętego, na przyszłą niedzielę we czwartek, po Mszy Świętej wieczornej.
  6. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby parafii: na kaplicę cmentarną. Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej popołudniowej, czyli około godz. 17.00 koncert kolęd w wykonaniu Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej, Chóru Żeńskiego Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz innych zespołów. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.
  8. Stowarzyszenie „Razem” z Błędowej Tyczyńskiej, które niedzielę Świętej Rodziny, dla chorej na raka dziewczynki, zebrało  datki, składa „Bóg zapłać” za ofiarność.
  9. „Bóg zapłać” rodzinom z nr 701 – 715 za posprzątanie kościoła, placu, ofiarę na sanktuarium. W sobotę  prosimy rodziny od nr  716 – 735 „c”