Chrystusa Króla - 22.11.2015 r.

1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która zamyka rok liturgiczny.  Składka na Światowy Dzień Młodzieży w Krakowie. Dzisiaj dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 1300.
  2. Po Mszy o godz. 9.15 i 11.15 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do NSPJ. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Monika  – P. Emilia Murias
    11.15 różę Św. Barbara – P. Krystyna Dzierżak
  4. W środę Św. Katarzyny Aleksandryjskiej patronki parafii w Tyczynie. Uroczysta Suma o godz. 1100 Ksiądz Proboszcz i parafianie serdecznie zapraszają.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania. Rozpoczniemy nowy rok liturgiczny i duszpasterski pod hasłem „Nowe Życie w Chrystusie”. W ten rok duszpasterski wpisuje się Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia i 1050 Rocznica Chrztu Polski, o czym przypomniał nam List Pasterski z dzisiejszej niedzieli.
  6. Młodzież z KSM-u będzie dzisiaj sprzedawała  lampiony dla dzieci na roraty.
  7. Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika nr 310 – 319 za posprzątanie kościoła, placu i złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę  prosimy rodziny z Chmielnika od nr  320 – 332.