II Niedziela Adwentu

 1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na grudzień: „O łaskę prawdziwego nawrócenia w Adwencie”. Składka na cele diecezjalne. Dzisiaj także ogólnopolska zbiórka do puszek na Kościół na Wschodzie. która wesprze diecezje i wiernych m.in. w Rosji, na Białorusi, Kazachstanie i Ukrainie.

 2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
   915 różęŚw. Rity – P. Krystyny Lampart
  1115 różę MB Nieustającej Pomocy – P. Lucyny Szpunar

 3. W poniedziałek uroczystość Niepokalanego Poczęcia. Msze Święte o godz. 715, 915 i 1700.

 4. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie koła Przyjaciół „Radia Maryja” i radia „Via”.

 5. Przypominamy, że Roraty w naszej parafii codziennie o godz. 1700 niech nie ustaje nasza gorliwość w tym modlitewnym przygotowaniu na przyjście Pana.

 6. W sobotę 33 rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Modlimy się za papieża Franciszka i naszą Ojczyznę.

 7. Przyszła niedziela, to niedziela adwentowej radości.

 8. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” skarbnikowi — P. Zofia Czarnota za dotychczasową posługę. W to miejsce prosimy P. Tadeusza Kozaka w rejon Zawodzia.

 9. Od dzisiaj rozprowadzamy świece przywiezione przez Caritas. Duże po 12 zł, małe po 5 zł.Młodzież z KSM-u rozprowadza kartki świąteczne.

 10. „Bóg zapłać” rodzinom z nr 570 – 585 za posprzątanie kościoła, placu, ofiarę na sanktuarium oraz ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny od nr 587 – 608.

 11. Zachęcamy do czytanie prasy katolickiej. W dzisiejszym wydaniu Niedzieli m.in. znajdziemy artykuł o „Godzinie Łaski”.