XXVII Niedziela zwykła - 06.10.2024 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych. Składka przeznaczona na cele diecezjalne. Intencja różańcowa: „Aby rodziny przez wspólny różaniec dążyły do wzrostu wiary”.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Krzysztofa  – P. Zygmunt Czarnota
    11.15 różę Św. Dominika – P. Stanisław Chmiel
  3. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30, później Msza Święta. Niech nie ustanie nasza gorliwość, aby trwać z Maryją na modlitwie różańcowej.
  4. Spotkanie koła Przyjaciół Radia Maryja i Via we wtorek po Mszy wieczornej.
  5. We czwartek (10.10) przypada wspomnienie bł. Angeli Truszkowskiej – założycielki i patronki Sióstr Felicjanek. Zapraszamy na Mszę św. wieczorną, aby się pomodlić wspólnie z naszymi siostrami.
  6. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać kolejny XXIV Dzień Papieski pod hasłem: „Jan Paweł II – Ewangelia starości i cierpienia”. W związku z tym, jak co roku, ofiarami do puszek wspieramy Fundację Dzieła III Tysiąclecia, która prowadzi fundusz stypendialny dla zdolnej, a biednej młodzieży. Prosimy serdecznie o wsparcie tych wartościowych i młodych ludzi. Dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00.
  7. Również w przyszłą niedzielę imieniny Ks. Biskupa Edwarda – polecajmy Go w naszych modlitwach.
  8. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 755 „b” – 765 za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty oraz za ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Kielnarowej z nr  139 – 150 „b”.
  9. W tym tygodniu odbyły się pogrzeby: Antonina Kaplita, Bogdan Szczypek, Józefa Stachurska. Modlimy się o zbawienie Ich dusz. Wieczny odpoczynek….