XIII Niedziela zwykła - 26.06.2022 r.

1. Dzisiaj ofiarami do puszek możemy wesprzeć budowę Centrum Profilaktycznego dla Uzależnionych. Dziękujemy ks. Marcinowi za posługę Słowa Bożego.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Józefa Sebastian Pelczara – P. Jan Jaworski
    11.15 różę Św. Michała – P. Tadeusz Majewski
  3. W okresie wakacji, Msze Święte w sanktuarium tylko rano, z wyjątkiem piątku i soboty, gdzie będą także i wieczorem. Kancelaria czynna podczas wakacji: w środę i czwartek po Mszy porannej, piątek po Mszy wieczornej.
  4. We wtorek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte o godz. 7.15, 9.15 i 18.00. Składka przeznaczona na Stolicę Apostolską tzw. „Świętopietrze”.
  5. W tym tygodniu wypada I-y piątek miesiąca. Po godz. 8.00 odwiedzimy chorych. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.00; w tym czasie okazja do spowiedzi. O godz. 18.00  nabożeństwo czerwcowe. Po Mszy Świętej zmiana bilecików straży honorowej NSPJ.
  6. Nowenna do Matki Bożej Łaskawej w sobotę. Po Mszy Świętej procesja z kopią cudownego obrazu i zawierzeniem stanów. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa małżeństwa spodziewające się dziecka oraz te które pragnął wyprosić taką łaskę.
  7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie.
  8. Diecezjalne Studium Organistowskie ogłasza nabór na nowy rok szkolny. Szczegóły na diecezjalnej stronie internetowej.
  9. Rozpoczęły się wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz na pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń, gdzie w każdą niedzielę czeka na nas Chrystus. Pamiętajmy, że  wakacje nie są czasem wolnym od Boga i Jego przykazań.
  10. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 102 „a” – 110, za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 111 – 121 „c” .
  11. W tym tygodniu dobyły się pogrzeby: śp. Genowefy Murjas śp. Henryk Szela. Modlimy się o zbawienie Ich dusz. Wieczny odpoczynek…