VII Niedziela zwykła - 20.02.2022 r.

1. Składka dzisiejsza inwestycyjna – na remont kościoła.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
  3.   9.15 różę Św. Józefa – P. Edward Kawalec
    11.15 różę Św. Antoniego  -  P. Tadeusz Kozłowski
  4. Msze Święte w czasie ferii, tylko rano o godz. 6.30, z wyjątkiem piątku i soboty, gdzie będą także i wieczorem o godz. 17.00.
  5. Kancelaria czynna w czasie ferii: we wtorek po Mszy porannej i w piątek po Mszy wieczornej.
  6. We wtorek katedry Św. Piotra. Modlimy się w intencjach Ojca Świętego.
  7. Nowenna do Św. Jana Pawła II we wtorek, a do Św. O. Pio w środę po Mszy porannej.
  8. W piątek od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy do 17.00. Później Eucharystia.
  9. W przyszłą niedzielę rozpocznie się 55-ty Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
  10. Parafia w Tyczynie od I-ej niedzieli Wielkiego Postu rozpocznie kurs przedmałżeński.
  11. „Bóg zapłać” rodzinom z Obszarów Kielnarowskich z nr 170 „a” – 181 „a”, za posprzątanie kościoła, placu oraz złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Obszarów Kielnarowskich z nr 182 – 195.