Niedziela Chrystusa Króla - 21.11.2021 r.

1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny. Po Mszy o godz. 11.15 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do NSPJ. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Składka inwestycyjna na remont kościoła.
  2. Dzisiaj także zbiórka do puszek na finansowanie działań pomocowych Caritas Polska, na terenach przygranicznych.
  3. Jutro w liturgii Kościoła dzisiaj wspominamy św. Cecylię – patronkę muzyki kościelnej. Z tej okazji polecajmy w modlitwach naszego Pana Organistę i wszystkich zaangażowanych w piękno liturgii.
  4. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Andrzeja Boboli – P. Mari Jaworska
    11.15 różę Św. O. Pio – P. Magdalena Domagalska
  5. Od jutra rozpoczynamy ogólnopolską nowennę modlitwy w intencji naszej Ojczyzny za  wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli. U nas nowenna, pół godziny przed Mszą wieczorną, a w piątek przed adoracją.
  6. W poniedziałek nowenna do św. Jan Pawła II a we wtorek do św. O. Pio.
  7. W piątek od godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.00 nabożeństwo wypominkowe, a później Msza Święta.
  8. Nowenna do Matki Bożej Łaskawej, w sobotę po Mszy wieczornej.
  9. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent, czas przygotowania na przyjście Pana oraz nowy rok duszpasterski.
  10. Zespół „Gratia” zaprasza, w przyszłą niedzielę na Mszę Świętą o godz. 16.00 i późniejsze dziękczynienie po Eucharystii.
  11. We czwartek odpust ku czci św. Katarzyny w Tyczynie. Ksiądz Proboszcz i Parafianie serdecznie zapraszają.
  12. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 590 – 608, za posprzątanie kościoła, placu, zagrabione liście oraz złożona ofiarę na sanktuarium. Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 609 – 625.