XXVIII Niedziela zwykła - 04.10.2020 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych. Intencja różańcowa: „Aby rodziny przez wspólny różaniec wspierały misjonarzy”. Składka przeznaczona na cele diecezjalne.
  2. Dzisiaj także gościmy ks. Władysława, proboszcza nowobudującego się kościoła pw. BŁ. Władysława Findysza. Ofiarami do puszek możemy wesprzeć to dzieło.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Wszystkich Świętych – P. Stanisława Tereszkiewicz
    11.15 różę Św. Rity – P. Krystyna Lampart
  4. Nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszy o godz. 17.00. Niech nie ustanie nasza gorliwość, aby trwać z Maryją na modlitwie różańcowej.
  5. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    poniedziałek – Św. S. Faustyny
    środa —  Matki Bożej Różańcowej.
  6. W piątek od godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe, a później Msza Święta, na której kandydaci do bierzmowania, otrzymają różańce.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać kolejny XX Dzień Papieski pod hasłem: „Totus Tuus”. W związku z tym, jak co roku, ofiarami do puszek wspieramy Fundację Dzieła III Tysiąclecia, która prowadzi fundusz stypendialny dla zdolnej, a biednej młodzieży. Prosimy serdecznie o wsparcie tych wartościowych i młodych ludzi.
  8. U nas w przyszłą niedzielę dodatkowa Msza Święta z udziałem dzieci o godz.13.00.
  9. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 756 – 765 i 784, za posprzątanie kościoła, placu oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z  Kielnarowej z nr 139 – 151.