BIERZMOWANIE

W czwartek 9 maja2019 roku o godz. 18.00 podczas uroczystej Mszy Świętej młodzież naszej parafii przyjęła Sakrament Bierzmowania. Sakramentu tego udzielił ksiądz biskup Kazimierz Górny.

W Słowie skierowanym do młodzieży ich świadków i rodzin Ksiądz Biskup wezwał do stawiania sobie wymgań i byci wiernymi Ewangelii, na wzór bohaterów II wojny swiatowej.

Młodzież po wysłuchaniu kazania wyznała wiarę i przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania.  Na zakończenie uroczystości nowo bierzmowani podziękowali księdzu biskupowi za udzielenie sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej i modlitwę.

Niech Duch Święty, którego otrzymali sprawił, aby nie brakło im gorliwości i wiary w dawaniu świadectwa Ewangelii i głoszenia jej całemu światu.