Kolejne spotkanie z Maria Vadia

W kolejnym spotkaniu z charyzmatyczką z USA, w naszym sanktuarium, wzięło udział prawie trzysta osób. Maria Vadia to Amerykanka kubańskiego pochodzenia. Jeździ po całym świecie, aby głosić Dobrą Nowinę.

Spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą sprawowaną w sanktuarium przez kustosza — ks. Mariusza Cymbałę. Słowo Boże wygłosił ks. Grzegorz Bochnia. Po Eucharystii zaczęło się spotkanie uwielbienia, w atmosferę którego wprowadził zespół muzyczny, prowadzony przez Ks. Grzegorza.

Maria Vadia w bardzo żywiołowy sposób modliła się i wraz z uczestnikami wielbiła Boga: „Pan Jezus słysząc głos ślepca pod Jerychem, dokonał uzdrowienia. Chory uwierzył, odrzucił płaszcz żebraczy i wyszedł ku Panu. Zrób i ty podobnie. Uwierz w Jezusa, odrzuć grzech i wszelkie zranienia, dziękuj za wszystkie dary. Uwierz w to, co mówi na ten temat Pismo Święte” — mówiła charyzmatyczka i potwierdzała swoje słowa odpowiednimi cytatami.

Wiele osób prosiło o modlitwę wstawienniczą i o modlitwę o uzdrowienie duszy i ciała. Spotkanie modlitewne było nową formą modlitewną w naszej parafii.